facebook Klub Kudy Kam

Soutěže 2019

ROZPIS TANEČNÍCH SOUTĚŽÍ PRO ROK 2019

SOUTĚŽE SE BUDOU V PRŮBĚHU ROKU DOPLŇOVAT.

TANCER CUP 

 

- Zlín

- sobota 30.3.2019
- sportovní hala Euronics, U zimního stadionu 4286, 760 01 Zlín

- odjezd: 13:00 hodin od zastávky Střed u DDM Orlová 
- prosím o úhradu startovného 150,- a dopravy 300,-
do úterý 26.3.
 

HARMONOGRAM:

DĚTI tančí 17:20 hodin
JUNIOŘI tančí 18:10 hodin
HLAVNÍ tančí 18:35 hodin
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 19:05 hodin

- předpokládaný příjezd kolem 21:00 hodin

 


CZECH DANCE ORGANIZATION 
- Opava 
- neděle 31.3.2019
- víceúčelová hala Opava
Adresa haly: Žižkova 8/2904, 746 01 Opava

 

- odjezd: 
DĚTI - vlastní doprava 6:40 hodin sraz již před halou v Opavě 
JUNIOŘI a HLAVNÍ: odjezd 14:00 hodin od zastávky Střed u DDM 
(odpovědný vedoucí u odjezdu juniorů a hlavních je TEREZA FUSKOVÁ)

- prosím o úhradu startovného 200,- a dopravy 150,- do úterý 26.3.
 

HARMONOGRAM :
DĚTI: tančí 8:20 hodin 
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: 12:00 hodin
JUNIOŘI: tančí 17:20 hodin
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: 19:20 hodin
HLAVNÍ: tančí 21:15 hodin 
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: 22:00 hodin
 

- předpokládaný příjezd JUNIOŘI a HLAVNÍ: 23:30 hodin (já vím, je to šílený čas, ale neuděláme nic )

--------------------------


7.4.2019 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - TŘINEC (REGION)
- (DĚTI, JUNIOŘI, HLAVNÍ)
DOPRAVA: HROMADNÝ AUTOBUS

13.4.2019 - CDO - ZEMSKÉ KOLO MORAVA - OLOMOUC
- DLE POSTUPU Z PŘEDCHOZÍHO KOLA (JUNIOŘI, HLAVNÍ)

14.4.2019 - ORLOVSKÝ POHÁREK
- (MINI, DĚTI A,B,C, JUNIOŘI A,B, HLAVNÍ, SENIOŘI)

 

27.4.2019 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ MORAVY - DLE POSTUPU Z PŘEDCHOZÍHO KOLA (JUNIOŘI) - ZLÍN

28.4.2019 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ MORAVY - DLE POSTUPU Z PŘEDCHOZÍHO KOLA (DĚTI, HLAVNÍ KAT.) - ZLÍN


--------------------------

11.5.2019 - MISTROVSTVÍ ČR SUT - LITOMĚŘICE
- (HLAVNÍ, SENIOŘI) - DLE POSTUPU Z REGIONU
DOPRAVA: HROMADNÝ AUTOBUS


11.5.2019 - ESO BOHUMÍN
- (DĚTI, JUNIOŘI)
DOPRAVA: VLASTNÍ

18.5.2019 - DANCE EVOLUTION - PŘEROV
- (DĚTI, JUNIOŘI, HLAVNÍ, SENIOŘI)
DOPRAVA: HROMADNÝ AUTOBUS


19.5.2019 MISTROVSTVÍ ČR SUT - ČESKÁ LÍPA
- (DĚTI, JUNIOŘI) - DLE POSTUPU Z REGIONU
DOPRAVA: HROMADNÝ AUTOBUS


--------------------------

8.6.2019 - SOKOL DANCE CUP OSTRAVA
- (DĚTI, JUNIOŘI, HLAVNÍ, SENIOŘI)
DOPRAVA: VLASTNÍ