facebook Klub Kudy Kam

Taneční úspěchy

TANEČNÍ SOUTĚŽE 2017

11.6.2017 - SOKOL DANCE CUP OSTRAVA
-> 1. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 3. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A
-> 1. místo (Cesta kolem světa) - Senioři

28.5.2017 - FINÁLE MIA FESTIVAL PRAHA
-> 4. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 6. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

20.5.2017 - DANCE EVOLUTION PŘEROV
-> 2. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 1. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A
-> 3. místo (Cesta kolem světa) - Senioři

14.5.2017 - PETŘVALDSKÝ POHÁR
-> 1. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 1. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

13.5.2017 - ESO BOHUMÍN
-> 2. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 2. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A
-> 2. místo (Cesta kolem světa) - Senioři

6.5.2017 - HOT DANCE - ZUBŘÍ 
-> 1. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 3. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

29.4.2017 - TANEC FOKUS - NOVÝ JIČÍN 
-> 1. misto (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 1. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

15.4.2017 - TANCERCUP - ZLÍN
-> 1. místo (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 2. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

9.4.2017 - MIA FESTIVAL OSTRAVA (SEMIFINÁLE)
-> 1. místo (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 3. místo  (Kdo chce slyet pohádku) - Dětská kategorie B
-> 1. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A
-> Postup na MČR

26.3.2017 - ORLOVSKÝ POHÁREK - ORLOVÁ
-> 1. místo (Cant stop me) - Dětská kategorie A
-> 3. místo  (Kdo chce slyet pohádku) - Dětská kategorie B
-> 2. místo (Revolution) - Juniorská kategorie A

 


TANEČNÍ SOUTĚŽE 2016

28.5.2016 - HOT DANCE - ZUBŘÍ
-> 2. místo (Why not) - Dětská kategorie A
-> 2. místo (Beat Street) - Juniorská kategorie A

22.5.2016 - O POHÁR MĚSTA HAVÍŘOV
-> 1. místo (Beat street) - Juniorská kategorie A

21.5.2016 - DANCE EVOLUTION PŘEROV
-> 1. místo - (Why not) - Dětská kategorie A
-> 3. místo - (Beat Street) - Juniorská kategorie A

15.5.2016 - ESO BOHUMÍN
-> 1. místo - (Why not) - Dětská kategorie A
-> 2. místo - (Beat street) - Juniorská kategorie A
-> 1. místo - (Long way) - Hlavní kategorie
-> 3. místo - (Je tady někdo naživu?) - Dospělí

23.4.2016 - BAV KLUB PŘÍBOR
-> 1.místo - (Why not) - Dětská kategorie A
-> 1. místo - (Beat street) - Juniorská kategorie A
-> 1. místo  - (Long way) - Hlavní kategorie
-> 1. místo - (Je tady někdo naživu?) - Dospělí

3.4.2016 - CDO - Region Opava
-> 1. místo - (Why not) - Dětská kategorie A

20.3.2016 - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ - ZÁBŘEH NA MORAVĚ
-> 2. místo - (Why not) - Dětská kategorie A 
-> 4. místo - (Beat street) - Juniorská kat. A 

19.3.2016 - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ - ZÁBŘEH NA MORAVĚ 
-> 3. místo - (Long Way) - Hlavní kategorie 
-> 5. místo - (Je tady někdo naživu?) - Dospělí 

13.3.2016 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - REGION - TŘINEC 
-> 3. místo - (Why Not) - Dětská kategorie A 

 


TANEČNÍ SOUTĚŽE 2015

24.5.2015 - MISTROVSTVÍ ČR - SUT - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ
-> 1. místo - MISTŘI ČR - HAPPY DAY - DĚTSKÁ KATEGORIE A

23.5.2015 - DANCE EVOLUTION 2015 - Přerov
-> 1. místo (Happy Day) Dětská kategorie A
-> 3. místo (Lets go, Lets go) Juniorská kategorie A
-> 1. místo (One fot all) Hlavní kategorie
-> 3. místo (Mrazík) Senioři

9.5.2015 - MISTROVSTVÍ ČR - SUT - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ
-> 3. MÍSTO -  2 VÍCEMISTŘI ČR - ONE FOR ALL - HLAVNÍ KATEGORIE

8.5.2015 - HOT DANCE - ZUBŘÍ
-> 2. místo (Liga)  (Happy Day) Dětská kategorie A
-> 1. místo (Liga) (One for all) Hlavní kategorie A
-> 3. místo (Mrazík) - Senioři

3.5.2015 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - MISTROVSTVÍ MORAVY - ZLÍN
-> 3. místo (Happy Day) Dětská kategorie A
Postup na Mistrovství ČR do Prahy

26.4.2015 - MIA FESTIVAL - REGION - HAVÍŘOV
-> 3. místo (S tebou mě baví svět) Juniorská kategorie B
-> 3. místo (Lets go, Lets go) Juniorská kategorie A
Obě tyto choreografie postupují na Mistrovství ČR do Prahy

18.4.2015 - TANEČNÍ SKUPINA ROKU - REGION - OPAVA
-> 1. místo (Happy Day) Dětská kategorie A
-> 4. místo (One for all) Hlavní kategorie
Obě tyto choreografie postupují na Mistrovství Moravy do Zlína

28.3.2015 - LIPENSKÁ HVĚZDA - Lipník nad Bečvou 
-> 1. místo (Happy Day) Dětská kategorie A
-> 3. místo (Lets go, Lets go) Juniorská kategorie A
-> 2. místo (One for all) Hlavní kategorie 

21.3.2015 - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ - Zábřeh
-> 1 . místo (One for all) Hlavní kategorie
Postup na MČR -> Litoměřice

22.3.2015 - FESTIVAL TANEČNÍHO MLÁDÍ - Zábřeh
-> 2. místo (Happy Day) Dětská kategorie A
-> 2. místo (Lets go, Lets go) Juniorská kategorie A
 


TANEČNÍ SOUTĚŽE 2014

1.6.2014 - ESO Bohumín
-> 2. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie A
-> 2. místo (Maybe) Hlavní kategorie

25.5.2014 MČR - Česká Lípa
-> 5. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie A

24.5.2014 DANCE EVOLUTION - Přerov
-> 3. místo (Just Dance) Juniorská kategorie A
-> 2.místo (Maybe) Hlavní kategorie

17.5.2014 HOT DANCE - Zubří
-> 2. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie A
-> 1. místo (Maybe) Hlavní kategorie

19.4.2014 Děti Fitness - Havířov
-> 2. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie A
-> 3. místo (Barbie a Ken) Dětská kategorie B
-> 3. místo (Just Dance) Juniorská Kategorie A
-> 2. místo (Maybe) Hlavní kategorie

29.3.2014 Lipenská hvězda - Lipník
-> 1. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie
-> 2. místo (Just Dance) Juniorská kategorie
-> 1. místo (Maybe) - Hlavní kategorie

23.3.2014 FTM - ZÁBŘEH
-> 1. místo (Šťastně až navěky) Dětská kategorie
postup na MČR

22.3.2014 FTM - ZÁBŘEH
- > 1. místo (Maybe) - Hlavní kategorie
postup na MČR
 


TANEČNÍ SOUTĚŽE 2013

26.5.2013 ESO - BOHUMÍN
-> 1. místo (Never say never) - Juniorská kategorie
-> 2. místo (Show must go on) - Hlavní kategorie

11.5.2013 Hot Dance
-> 2. místo (Partička) - Dětská kategorie 
-> 1. místo (Never say never) - Juniorská katetorie

28.4.2013 Děti Fitness 
-> 3. místo (Partička) - Dětská kategorie 
-> 2. místo (Never say never) - Juniorská kategorie
-> 2. místo (Show must go on) - Hlavní kategorie 
-> postup všech formací na finálové kolo v Praze 

30.3.2013 - Lipenská Hvězda 
->2. místo (Partička) - Dětská kategorie 
->2. místo (Never say never) - Juniorská kategorie
->3. místo (Show must go on) - Hlavní kategorie 

23.3.2013 - Festival Tanečního Mládí - SUT - (region) Zábřeh
->1. místo (Partička) - Dětská kategorie -> postup na Mistrovství 
->3. místo (Never say never) - Juniorská kategorie


TANEČNÍ SOUTĚŽE 2012

26. 5. 2012 - Dance Evolution
-> 3. místo (Harry Potter) - Junioři + Dětská kat. 

24. 5. 2012 - Strife Dance DDM Orlová
Sóla (Děti + Junioři)
-> 1. místo Kolečková Veronika (junioři)
-> 2. místo Legerská Aneta (děti)
-> 3. místo Holubová Simona (junioři)
Dua (Dětská kategorie)
-> 1. místo Knězek Ondřej + Liszoková Weronika
-> 2. místo Gorolová Gabriela + Tomanová Michaela
-> 3. . místo Legerská Aneta + Pustayová Klára
Dua (Junioři)
-> 1. místo Kolečková Veronika + Koštialiková Iveta
-> 2. místo Přečková Tereza + Thielová Kristýna
-> 3. místo Hejdová Denisa + Pipreková Kristýna

19. 5. 2012 - Hot Dance 
-> 2. Místo (Kdo si tančí nezlobí) / kat. Děti
-> 3. Místo (Legendárná crew) / kat. Hlavní

14. 4. 2012 - FTM - Loštice
-> 3. místo (Kdo si tančí nezlobí) / kat. Děti

31. 3. 2012 - Lipenská Hvězda 
-> 2. Místo (Kdo si tančí nezlobí) / kat. Děti
-> 2. Místo (Dance to you) / kat. Junioři
-> 1. Místo (Legendárná crew) / kat. Hlavní 


 

TANEČNÍ SOUTĚŽE 2011

15.4. 2011 – (pátek) – Festival tanečního mládí (Severní Morava) – Mohelnice
-> 2.Místo (HLAVNÍ KATEGORIE) -> POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČR SUT

24.4. 2011 – (neděle) – semifinále děti fitness (Ostrava)
Místo: Sportovní hala Ostrava – Přívoz / Hrušovská ul. 15/2953
-> 2. Místo (Piráti) / kat. děti
-> 3. Místo (Marťánci) / kat. mini

7.5. 2011 – (sobota) Popelčin střevíček – Šumvald
-> 1. Místo (Piráti) / kat. děti
-> 3. Místo (Shrek) / kat. junioři

14.5.2011 - Litoměřice - Festival tanečního mládí 2011 – mistrovství ČR SUT mládež (HLAVNÍ KAT.)

21. 5. 2011 – (sobota) – DANCE EVOLUTION (Přerov)
-> 2. Místo (Marťánci) / kat. mini
-> 2. Místo (Piráti) / kat. děti
-> 2. Místo (Shrek) / kat. junioři
-> 3. Místo (Styl of life) / kat. hlavní

27.5.2011 - (pátek) - STRIFE DANCE (Orlová)
-> 1. Místo (duo) - Aneta Hrdlovičová - Natálie Niesytová / kat. děti
-> 2. Místo (duo) - Simona Holubová - Weronika Liszoková / kat. děti
-> 3. Místo (duo) - Kristýna Pipreková - Denisa Hejdová / kat. děti

28.5. 2011 (sobota) – LIPENSKÁ HVĚZDA (Lipník nad Bečvou)
-> 1. Místo (Piráti) / kat. děti
-> 1. Místo (Styl of life) / kat. hlavní

29.5.2011 - (neděle) - ESO BOHUMÍN
-> 3. Místo (Shrek) / kat. junioři

xnxx porn