VZHLEDEM K MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ (zaslané MŠMT dne 10.3.2020 pod č.j. MSMT-11703/2020-1) DDM ORLOVÁ OMEZUJE SVOU ČINNOST TAKTO: • uzavření všech dětských zájmových kroužků DDM a nepravidelných aktivit v Klubu Spirála • kurzy dos

Přírodověda

Kontakty

Vedoucí oddělení Sandra Šertlerová 736 442 350
sandra.sertlerova@ddm-orlova.cz

Halloween 2018 se zvířaty

Přijďte k nám ve čtvrtek 31.10. překonat své fobie na halloweenské odpoledne se zvířaty! Dostavit se k nám můžete od 13:00 do 18:00 hod. Budeme se těšit!

Přírodovědné kroužky na DDM Orlová

Nový školní rok, a v něm opět velká porce ze života zvířat!

Dětská kavárnička

Navštěvujte s námi oblíbený kroužek "Dětská kavárnička" i ve školním roce 2018/19! Těší se na Vás Milada Ptáková!

Den Země

Zveme všechny z Vás na další ročník oslav mezinárodní Dne Země. Téma pro letošní rok je "Miniatury okolo nás". Dozvíte se tak co nejvíce o miniaturách obratlovců, kteří žijí či žili na naší planetě. Řadu z nich si budete moci i prohlédnout či vzít do vlastních rukou.

Den Země 2016

Přijďte s námi 22.4. od 15-18:00 hod. oslavit Den Země! V letošním roce si vyzkoušíte své znalosti na téma "Život v podzemí". Nedílnou součástí je také prohlídka našich zvířecích obyvatel. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Den Země 2013

Letošní Den Země je zaměřen na téma "Živočichové a rostliny, kteří změnili svět". Jedná se o živočichy a rostliny díky kterým se lidstvo mohlo dopracovat do podoby jaké je dnes, tedy ty, které potřebuje ke svému každodenními životu.

Letní tábory na oddělení Přírodovědy

Na letošní velké prázdniny pro Vás oddělení  přírodovědy připravilo 3 tábory. Jeden celotýdenní a 2 příměstské. Jako první proběhne tábor "Beskydský Hejkal", který se uskuteční na naší turistické základně v Krásné pod Lysou horou, a to od 1.7 do 7.7.2013. Poté následují příměstské tábory. V červenci, od 22.

Předškoláček v říši zvířat

Hravou formou se děti budou připravovat na vstup do 1.třídy. Formou hravých aktivit si děti budou osvojovat barevné představy, pravolevou orientaci, předmatematické představy, posilování a sportování, procvičování jemné motoriky a uvolňování ruky, cvičení na balančních míčích a především rozvoj citlivosti ve vztahu k živým bytostem a přírodě obecně.