facebook Klub Kudy Kam

Úspěchy ze soutěží

2017/2018

TANCER CUP - ZLÍN - 24.3.2018
1. místo dětská kategorie Run the game
2. místo juniorská kategorie Swish

HOT DANCE - ZUBŘÍ - 8.4.2018
3. místo dětská kategorie Run the game
1. místo juniorská kategorie Swish
1. místo senioři Zpátky do minulosti

MIA FESTIVAL - OSTRAVA - 8.4.2018
2. místo hlavní kategorie Pink wave

O POHÁR BAV KLUBU - PŘÍBOR - 14.4.2018
1. místo mini kategorie Pozor, jdou k vám kuřátka!
1. místo dětská kategorie Run the game
1. místo juniorská kategorie Swish
3. místo hlavní kategorie Pink wave
1. místo senioři Zpátky do minulosti

TANEC FOKUS - NOVÝ JIČÍN - 21.4.2018
2. místo hlavní kategorie Pink wave

ORLOVSKÝ POHÁREK - ORLOVÁ - 22.4.2018
1. místo mini kategorie Pozor, jdou k vám kuřátka!
2. místo dětská kategorie Run the game
1. místo juniorská kategorie Swish
1. místo senioři Zpátky do minulosti

1. místo sólo disco Tereza Kleprlíková
3. místo sólo disco Pavlína Pálešová
3. místo sólo disco Veronika Křístková
2. místo sólo disco Kristýna Paszová

DANCE FEST - KOPŘIVNICE - 29.4.2018
1. místo mini kategorie Pozor, jdou k vám kuřátka!
2. místo dětská kategorie Run the game
2. místo juniorská kategorie Swish
1. místo hlavní kategorie Pink wave

MOTION EMOTIONS - UNIČOV - 5.5.2018
2. místo dětská kategorie Run the game
1. místo juniorská kategorie Swish

SOKOL DANCE CUP - OSTRAVA - 10.6.2018
2. místo mini kategorie Pozor, jdou k vám kuřátka!
2. místo dětská kategorie Run the game
3. místo juniorská kategorie Swish


2016/2017

ORLOVSKÝ POHÁREK - ORLOVÁ - 26.3.2017
1. místo dětská kategorie Me too
1. místo juniorská kategorie Check this out
2. místo mažoretky O zlaté rybce

1. místo junioři sólo Kamila Matlaková
2. místo junioři sólo Renáta Plíhalová

1. místo dětská kategorie sólo Kristýna Paszová
2. místo dětská kategorie sólo Pavlína Pálešová

MIA FESTIVAL - OSTRAVA - 9.4.2017
1. místo dětská kategorie Me too
2. místo juniorská kategorie Check this out

1. místo dětská kategorie sólo Pavlína Pálešová
3. místo dětská kategorie sólo Vanessa Valasová

3. místo sólo junioři Kamila Matlaková

TANCER CUP - ZLÍN - 15.4.2017
1. místo dětská kategorie Me too
1. místo juniorská kategorie Check this out

TANEC FOKUS - NOVÝ JIČÍN - 29.4.2017
1. místo dětská kategorie Me too
1. místo juniorská kategorie Check this out

HOT DANCE - ZUBŘÍ - 6.5.2017
1. místo dětská kategorie Me too
1. místo juniorská kategorie Check this out

ESO - BOHUMÍN - 13.5.2017
2. místo dětská kategorie Me too
2. místo juniorská kategorie Check this out
2. místo senioři Cesta kolem světa

PETŘVALDSKÝ POHÁR - PETŘVALD - 14.5.2017
2. místo dětská kategorie Me too
2. místo juniorská kategorie Check this out

DANCE EVOLUTION - PŘEROV - 20.5.2017
5. místo dětská kategorie Me too
4. místo juniorská kategorie Check this out
3. místo senioři Cesta kolem světa

FINÁLE MIA FESTIVAL - PRAHA - 2.6.2017
2. místo dětská kategorie Me too
4. místo juniorská kategorie Check this out

SOKOL DANCE CUP - OSTRAVA - 11.6.2017
1. místo senioři kategorie Cesta kolem světa
3. místo dětská kategorie Me too
2. místo juniorská kategorie Check this out

MAŽORETKY
 
MIA FESTIVAL - OSTRAVA - 4.12.2016
1. místo miniformace

DOLNOBENEŠOVSKÁ MEDAILE - DOLNÍ BENEŠOV - 10.12.2016
1. místo miniformace mix
2. místo miniformace baton
1. místo Lenka Isaiášová
2. místo Aneta Oborná
2. místo Markéta Klotková

MIKADO OPEN - KARVINÁ - 25.2.2017
3. místo miniformace
1. místo Lenka Isaiášová
2. místo Aneta Oborná
3. místo Markéta Klotková
2. místo Elen Tiszaiová
2. místo Tamara Szentiványi a Lucie Josefi
3. místo Gabriella Grillová

MAŽORETKA JUVENTUSU - KARVINÁ - 4.3.2017
2. místo miniformace
1. místo Lenka Isaiášová
1. místo Aneta Oborná
3. místo Markéta Klotková
1. místo Tamara Szentiványi a Lucie Josefi

EXCELENT CUP - DOLNÍ BENEŠOV - 11.3.2017
1. místo miniformace
2. místo miniformace mix
2. místo velká formace O zlaté rybce
1. místo Tamara Szentiványi a Lucie Josefi
2. místo Lenka Isaiášová
3. místo Elen Tiszaiová

TORNÁDO - OSTRAVA - 25.3.2017
3. místo velká formace O zlaté rybce

ORLOVSKÝ POHÁREK - ORLOVÁ - 26.3.2017
2. místo velká formace O zlaté rybce

KVALIFIKACE NA MČR - HRADEC NAD MORAVICÍ - 1.4.2017
3. místo miniformace mix - postup na MČR
2. místo - miniformace - postup na MČR
1. místo duo - postup na MČR
3. místo Markéta Klotková - postup na MČR
3. místo velká formace O zlaté rybce - postup na MČR

KARVINSKÝ POHÁR - KARVINÁ - 22.4.2017
1. místo miniformace mix
4. místo velká formace O zlaté rybce

FINÁLE MČR - OPAVA - 29.-30.4.2017
3. místo - 2.vicemistryně ČR - velká formace O zlaté rybce
3. místo - 2.vicemistryně ČR - miniformace

BYSTŘICKÁ HŮLKA - BYSTŘICE - 6.5.2017
2. místo velka formace O zlaté rybce
2. místo miniformace
2. místo Aneta Oborná
3. místo Lenka Isaiášová
1. místo Lucie Josefi, Tamara Szentiványi
2. místo Gabriella Grillová
3. místo Natálie Kleprlíková
3. místo Elen Tiszaiová

MČR KARVINÁ - 27.-28.5.2017 
9. místo velká formace O zlaté rybce - postup na ME
8. místo miniformace - postup na ME


 

2015/2016

Czech dance masters Orlová 4.10.2015
1. místo Gabriela Tomečková
 
Zlatá hůlka - Hradec nad Moravicí 21.11.2015:
Mažoretky miniformace 2.místo
Lenka Isaiášová 2.místo
Tereza Drevňáková 3.místo
Klára Adámková 2.místo
 
Tornádo - Ostrava 6.12.2015
Mažoretky miniformace 1.místo
 
Bílovec 6.2.2016
Mažoretky miniformace 2.místo
 
Mažoretka Juventusu - Karviná 13.2.2016
Mažoretky miniformace 1.místo
Lenka Isaiášová 2.místo
Lenka Isaišová a Tamara Szentiványi 2.místo
 
Studénka 28.2.2016
Mažoretky miniformace 1.místo
Aneta Oborná 2.místo
Elen Tiszaiová 1.místo
 
Mia Festival Ostrava 2.4.2016
3. místo dětská kategorie Hula hoop
2. místo miniformace mažoretky
1. místo velká formace mažoretky Tučňáci z Antarktidy
3. místo Aneta Oborná
1. místo Klára Adámková
2. místo Elen Tiszaiová
 
Karviná 10.4.2016
1. místo miniformace mažoretky - postup na MČR
2. místo velká formace mažoretky Tučňáci z Antarktidy - postup na MČR
3. místo Klára Adámková - postup na MČR
1. místo Lenka Isaiášová - postup na MČR
 
O zlatý pohár Bav klubu Příbor 23.4.2016
1. místo dětská kategorie Hula hoop
2. místo juniorská kategorie Move your body

Tanec Fokus Nový Jičín 30.4.2016
2. místo dětská kategorie Hula hoop
1. místo juniorská kategorie Move your body

Mistrovství ČR mažoretek Kladno 30.4.2016
8. místo velká formace Tučňáci z Antarktidy

Right 2 dance Brno 7.5.2016
1. místo dětská kategorie Hula hoop
2. místo juniorská kategorie Move your body

O včelínský taneční pohár Bystřice pod Hostýnem 14.5.2016
3. místo dětská kategorie Hula hoop

Mistrovství ČR Karviná 21.5.2016
2. místo Lenka Isaiášová - titul vícemistryně ČR 

O pohár města Havířova 22.5.2016
1. místo dětská kategorie Hula hoop
1. místo mažoretky velká formace Tučňáci z Antarktidy

Hot dance Zubří 28.5.2016
2. místo dětská kategorie Hula hoop

Bystřice 4.6.2016
3. místo duo
3. místo mažoretky velká formace Tučňáci z Antarktidy
2. místo Aneta Oborná
2. místo Lenka Isaiašová
1. místo miniformace

Sokol dance cup Ostrava 11.6.2016
3. místo dětská kategorie Hula hoop
3. místo juniorská kategorie Move your body